موسسه اعزام علمی ایرانیان دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
whats insta

اعلام شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور در ۲ آزمون علوم پزشکی

31 / جولای / 2023

شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور متقاضی شرکت در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی طی روزهای دوشنبه ۱۰ مرداد تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۸ مرداد نسبت به ثبت نام در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه ۱۴۰۲ اقدام کنند.

داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند(داوطلبان دقت کنند تمامی مدارک مربوطه در این مرکز باید کامل باشد و در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد) باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون های مربوطه هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

هزینه شرکت در این آزمون ها ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال (۶۳۰ هزار تومان) است که داوطلبان باید آن را به صورت اینترنتی پرداخت و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

تمامی آزمون ها شامل آزمون های علوم پایه(پزشکی و دندانپزشکی)، پیش کارورزی، روز پنجشنبه ٢ شهریورماه ۱۴۰۲ ساعت ٩ صبح به صورت کاغذی برگزار می شود.