موسسه اعزام علمی ایرانیان دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
whats insta

فراخوان بورس تحصیلی کشور مجارستان برای سال تحصیلی 2025-2024

13 / دسامبر / 2023

به اطلاع می‌رساند بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس تحصیلی در مقطع دکترای تخصصی (PhD)برای سال تحصیلی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ موافقت نموده است. بر این اساس علاقمندان به استفاده از این بورس در رشته‌های علوم پزشکی با تاکید بر رشته‌های میان رشته‌ای می‌توانند با مراجعه به آدرس سایت بنیاد بورس مجارستان www. stipendiumhungaricum. hu. و مطالعه فایل‌های پیوست نسبت به ثبت نام رشته‌های مربوط در دانشگاه‌های مورد تائید وزارت متبوع (بر اساس آخرین لیست دانشگاههای مورد تایید موجود در سایت مرکز خدمات ‌ آموزشی) حداکثر تا تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۴ برابر با ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ اقدام نمایند. ضمناً تاکید می‌نماید متقاضیان باید نامه پذیرش از استاد دانشگاه مربوطه دریافت نموده و ضمیمه مدارک نمایند.

شایان ذکر است پس از ثبت نام در سایت مذکور ضروری است متقاضیان فرم‌های پیوست را تکمیل نموده و به آدرس پست الکترونیک eda@behdasth. gov. ir ارسال نمایند. اضافه می‌نماید متقاضیان ملزم به ارسال درخواست‌های خود صرفاً از طریق آدرس ایمیل شخصی خود می‌باشند و در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده خود فرد خواهد بود.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچگونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد و این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تائید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد گردید. انتخاب متقاضیان بر اساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر سوابق و توانمندی‌های علمی و همچنین معیارهای ارزشیابی خود دانشگاه پذیرنده در کشور مجارستان انجام می‌گیرد.